Czym się zajmuję?

Portrety

Ilustracja to moja codzienność. Szczególnie chętnie wykonuję portrety w technice cyfrowej. Od dzieci po starszych, na pamiątkę ślubu czy ramach urodzin, a także bez okazji ale za to w towarzystwie naszych ulubionych futrzanych przyjaciół.

Malarstwo

Malarstwo jest największą miłością mojego życia. Maluję od dzieciństwa. Moje obrazy wykonuję farbami akrylowymi zarówno w dużych, jak i mniejszych formatach. Najbardziej lubię malować motywy natury, człowieka, portrety.

Identyfikacja ślubna

Łącząc grafikę, ilustrację oraz kaligrafię zajmuję się szerokim wachlarzem oprawy ślubnej. Projektuję zaproszenia ślubne, menu, winietki z imionami i nazwiskami gości oraz księgi gości. Każdy projekt jest niepowtarzalny, ponieważ posiada autorskie ilustracje oraz ręczną kaligrafię.

Wystrój przyjęć i wnętrz

Moją wielką pasją na którą jestem poświęcić wiele godzin jest dekoracja przestrzeni. Wyszukiwanie inspiracji, dopieszczanie detali, przeglądanie sklepów i hurtowni, a często też własnego zaplecza w poszukiwaniu jakiegoś starego wazonu czy lustra. Po zebraniu łupów przychodzi czas łączenie wszystkich elementów, które umilają nam wspólne spotkania.

Kaligrafia

Wszystkie litery - zarówno które widzicie na tej stronie, jak i te które zdobią ilustracje są spod mojej ręki. Najpierw poświęciłam wiele lat samodzielnej nauki nad literami, później przez 2 lata przeprowadzałam w całej Polsce warsztaty z pięknego pisma. Dziś kaligrafia pomaga mi w codziennej pracy i... kuchni!